Σάββατο, 14 Ιανουαρίου 2017

ΠΙΝΑΚΑΣ ΙΔΡΥΤΙΚΩΝ ΜΕΛΩΝ ΣΥΝΔΕΣΜΟY ΑΓΡΟΤΙΚΩΝ ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΤΙΚΩΝ ΟΡΓΑΝΩΣΕΩΝ και ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΕΛΛΑΔΟΣ « Σ.Α.Σ.Ο.Ε.Ε»

Α/Α
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΜΟΣ- ΑΦΜ
ΝΟΜΙΜΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ/ΠΡΟΕΔΡΟΣ
1
ΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΤΣΙΧΗΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
2
Α.Σ ΠΕΛΕΚΑΝΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
3
ΕΑΣ ΔΙΔΥΜΟΤΥΧΟΥ
ΚΑΜΠΡΟΥΔΗΣ ΑΞΙΩΤΗΣ
4
ΕΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΛΕΠΙΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
5
Α.Σ ΣΕΡΡΩΝ
ΚΟΥΤΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
6
Α.Σ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΒΑΔΑΡΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
7
ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΚΤΗΝΟΤΡΟΦΩΝ ΕΛΛΑΔΑΣ
ΠΕΒΕΡΕΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
8
Α.Σ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
9
ΕΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
10
ΕΑΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ
ΒΛΑΧΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
11
ΣΥ.ΒΕ.ΑΠ  ΑΕΣ
ΠΑΡΟΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
12
Α.Σ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ
ΜΗΤΡΑΚΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ
13
ΣΑΓΑΠΕΛ ( ΑΓΓΕΛΑΔΟΤΡΟΦΟΙ ΠΕΛΛΟΠΟΝΗΣΟΥ
ΑΝΤΩΝΑΚΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
14
Α.Σ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ
ΤΣΙΧΗΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΠΑΣΧΑΛΗ
15
ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΜΟΣ ΚΑΠΝΟΠΑΡΑΓΩΓΩΝ ΘΡΑΚΗΣ
ΕΣΑΤ ΧΟΥΣΕΙΝ
16
ΠΗΓΑΣΟΣ
ΜΑΡΚΟΣ ΛΕΓΚΑΣ
17
ΕΑΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
ΜΠΑΡΛΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
18
ΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑΣ
ΚΥΡΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
19
ΑΣ ΑΡΤΑΣ- ΦΙΛΙΠΙΑΔΑΣ
ΓΚΙΖΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
20
ΣΕΚΕ Α.Ε
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΑΡΕΝΙΔΗΣ
21
AΣ ΚΤΗΝΟΤΡΟΦΙΚΟΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ
22
ΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ –VENUS
ΜΑΡΚΟΒΙΤΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
23
AΣ ΒΟΛΟΥ
ΠΡΙΝΤΖΟΣ ΝΙΚΗΤΑΣ
24
ΕΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΛΙΟΥΤΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ
25
ΑΕΣ ΒΙΟΜΗΧ ΓΑΛΑΚΤΟΣ ΤΡΙΚΚΗ Α.Ε
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
26
ΤΡΙΚΚΗ ΜΟΝΟΠΡΟΣΩΠΗ ΙΚΕ
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
27
ΕΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
ΛΟΥΒΡΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
28
ΑΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ
ΑΥΦΑΝΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
29
ΑΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΙΟΡΔΑΝΙΔΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ
30
EAΣ ΔΡΑΜΑΣ
ΚΑΠΑΝΤΖΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
31
ΕΑΣ ΚΙΑΤΟΥ
ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
32
ΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΧΑΤΖΗΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
33
ΑΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ –ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ
ΝΤΑΟΥΚΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
34
EAΣ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΓΚΟΛΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
35
ΑΣ ΡΑΧΗΣ ΠΙΕΡΙΑΣ
ΝΤΟΥΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
36
ΑΣ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟY
ΚΟΥΓΙΟΥΜΤΖΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
37
ΑΣ ΚΤΗΝΟΤΡΟΦΙΚΟΣ ΒΟΙΟΥ
ΚΑΣΤΑΝΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
38

ΕΝΩΣΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑΚΗ Α.Σ.Ε
ΓΛΕΝΤΖΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
39
ΕΑΣ ΜΕΣΣΟΛΟΓΙΟΥ –ΝΑΥΠΑΚΤΙΑΣ
ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
40
ΠΑΝ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑ –ΠΑΡΑΓΩΓΩΝ – ΠΩΛΗΤΩΝ- ΛΑΙΚΩΝ
ΜΟΣΧΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ
41
ΑΕΣ ΕΝΩΣΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΣΤΡΑΤΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
42
ΑΣ ΑΡΧΑΝΩΝ
ΚΑΛΟΧΡΙΣΤΙΑΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
43
ΑΣ ΚΑΤΩ ΑΣΙΤΩΝ
ΣΚΟΥΛΑΣ ΜΑΝΟΥΗΛ
44
Α.Σ Ε.Δ.Α.Π.  ΗΛΙΔΑΣ
ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
45
ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ
ΚΟΣΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
46
ΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΚΩΝ –ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΜΟΣΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
47
ΑΣ ΚΑΣΣΕΛ Α.Ε
ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
48
ΑΣ ΝΕΑ ΜΕΛΛΙΣΣΑ ΣΚΥΔΡΑΣ
ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗΣ
49
ΑΣ ΚΑΠΝΙΚΟΣ ΚΑΡΙΤΣΑΣ
ΦΟΛΙΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
50
ΑΣ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ-ΙΘΑΚΗΣ
ΚΑΛΑΦΑΤΗΣ .ΑΝΔΡΕΑΣ
51
ΕΝΩΣΗ ΣΟΥΛΤΑΝΟΠΑΡΑΓΩΓΩΝ- ΚΡΗΤΗΣ
ΣΤΡΑΤΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
52
ΑΣ ΕΜΠΑΡΟΥ
ΠΕΡΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
53
ΑΣ ΔΑΦΝΩΝ
ΛΟΥΚΑΔΑΚΗΣ ΝΑΠΟΛΕΩΝ
54
ΑΣ ΡΕΘΥΜΝΗΣ
ΧΑΡΟΚΟΠΟΣ ΝΙΚΗΣΤΡΑΤΟΣ
55
ΑΣ ΚΑΠΝΙΚΟΣ ΠΙΕΡΙΑΣ
ΠΑΠΠΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
56
ΑΣΕΑΡ ΑΕΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
ΓΛΕΝΤΖΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
57
ΑΣ ΣΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
ΤΕΚΕΛΛΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ
58
ΚΣΟΣ Α.Ε.Σ ΑΕ
ΣΤΡΑΤΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
59
EΑΣ ΒΙΣΑΛΤΙΑΣ
ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ ΠΑΥΛΟΣ
60
ΑΣΕΠΟΠ ΒΕΛΒΕΝΔΟΥ
ΚΟΥΤΛΙΑΜΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
61
ΑΣ ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ
ΤΣΙΠΡΑΓΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
62
ΕΑΣ ΖΑΚΥΝΘΟΥ
ΑΝΤΙΟΧΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
63
ΑΣ ΑΔΕΝΔΡΟΥ –ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΣΑΜΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
64
ΑΣΠΟ ΑΓ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΔΡΑΜΑΣ
ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
65
AΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ

66
ΑΣ ΠΙΕΡΙΩΝ ΟΛΥΜΠΟΥ

67
ΕΑΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
ΕΥΑΓΓΕΛΙΝΟΣ ΕΥΑΓΓ
68
EΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΜΠΑΛΤΟΓΙΑΝΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ
69
ΕΝΩΣΗ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ ΑΣΦΑ ΛΙΣΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟ ΕΠΕ
ΜΠΑΡΛΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
70
ΑΣ ΚΥΝΟΥΡΙΑΣ
ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
71
ΑΚΣ ΠΕΣΚΟ ΠΙΕΡΙΑΣ
ΡΙΖΟΣ ΗΛΙΑΣ
72
AΣ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ
ΤΣΙΟΓΚΑΣ ΖΗΣΗΣ 
73
ΑΣ ΚΟΦΙΝΑ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΚΡΗΤΗΣ)
ΓΙΩΡΓΟΣ ΞΥΛΟΥΡΗΣ